Jesteś tutaj: O nas / Nasz zespół / Dolecka Joanna
Trener

Dolecka Joanna
Trener

Praktyk, trener, pasjonat z doświadczeniem w pracy rzecznika prasowego (Opera i Filharmonia Podlaska, biuro europosła), doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strategiami promocji i Public Relations (Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej), doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i wykładów z zakresu kreowania wizerunku osób i instytucji, komunikacji społecznej, współpracy z mediami, Public Relations (biznes, administracja publiczna, Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych), doświadczenie w popularyzowaniu filozofii i etyki. Prowadzenie warsztatów (trener m.in. Fundacji Rozwoju Organizacji Pozarządowych i innych organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz biznesu) z zakresu: kreowania wizerunku, sztuki wystąpień publicznych, budowania marki, negocjacji w biznesie, promocji w social media, umiejętności menadżerskich.