MENU

Kogo szukamy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: szkoleniami, coachingiem, rekrutacją, headhuntingiem oraz pisaniem wniosków projektowych do wysyłania CV i listów motywacyjnych mailowo na adres: biuro.fundacjaris@gmail.com bądź osobiście do siedziby naszej Fundacji przy ul. Celowniczej 27 w Białymstoku.

“Jedynym sposobem by dokonać czegoś wielkiego jest kochać to co się robi” – Steve Jobs
Poszukujemy osób pełnych pasji oraz chęci do współtworzenia naszego zespołu. Ceniących pracę przy ciekawych projektach i niebanalnych zadaniach. Interesujących się tematyką związaną z tworzeniem biznesu odpowiedzialnego społecznie, szkoleniami, coachingiem, rekrutacjami. Dostrzegających potencjał w sobie, w innych ludziach, ale także w sytuacjach i miejscach które do tej pory były niedostrzegane i niedocenione.

Jeśli uważasz, że pasujesz do powyższego opisu, wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny. Opisz swoje kwalifikacje i umiejętności. Przedstaw swoje sukcesy i mocne strony. Poszukujemy osób podobnych do nas, które będą chciały uczyć się od nas, ale także będą mogły nauczyć czegoś nas.
Żeby pracować z nami nie musisz być najlepszy we wszystkim, powinieneś jednak wierzyć w to, że możesz nauczyć się wszystkiego!