MENU

Praca

Nasza Fundacja oferuje wiele korzyści związanych z pracą w przyjaznej, twórczej atmosferze oraz stałym rozwojem kwalifikacji i kompetencji na rynku pracy. Oto niektóre z tych korzyści:

  • Możliwość czerpania wiedzy od pasjonatów oraz pracy w przyjaznym i kreatywnym zespole opartym na szacunku i wzajemnej pomocy.
  • Indywidualne podejście do formy współpracy oraz możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
  • Wdrożenie do pracy w organizacji pozarządowej, która działa na rzecz rozwoju społecznego.
  • Adekwatne wynagrodzenie do uzyskanych efektów oraz możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.

Jeśli zdecydujesz się na aplikowanie do naszej Fundacji, po wstępnej akceptacji dokumentów aplikacyjnych, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie naszej organizacji. Jeśli będzie taka obopólna wola, zaproponujemy Ci także dzień próbny, podczas którego ocenimy, jak radzisz sobie z powierzonymi zadaniami oraz jak potrafisz współpracować z innymi osobami. Jeśli przekonasz nas swoimi umiejętnościami i podejściem, rozpoczniesz próbny, płatny tydzień pracy.

Podczas pierwszych dni pracy zapoznasz się z całym zespołem i poznasz specyfikę oraz kulturę pracy w Fundacji. Będziesz miał także dedykowanego opiekuna, który będzie Cię wspierał i przyporządkowywał zadania. Wszystkie powierzone zadania są starannie omawiane, aby były zrozumiałe i przejrzyste.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "Rekrutacja". Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!