MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Włoscy przedsiębiorcy przyjadą do Konina. Będzie można się z nimi spotkać

Włoscy przedsiębiorcy przyjadą do Konina. Będzie można się z nimi spotkać

Do udziału w polsko-włoskiej misji gospodarczej zaprasza Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie. W ramach misji przewidziane są konferencje, spotkania B2B oraz wizyty studyjne.

Włoscy przedsiębiorcy będą przebywać w Koninie 8 i 9 września. ARR gościć będzie przedstawicieli firm działających w branży odnawialnych źródeł energii w szczególności z zakresu transferu technologii w sektorze energetycznym, ze szczególnym uwzględnieniem systemów związanych z produkcją, magazynowaniem, dystrybucją i zastosowaniem wodoru, a także z branż pokrewnych przemysłu jutra. – Głównym celem misji będzie nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z Wielkopolskiej Doliny Energii, a zaproszonymi zagranicznymi przedstawicielami firm zainteresowanymi inwestycjami w regionie Wielkopolski Wschodniej – czytamy w komunikacie.

W ramach misji przewidziane są konferencje, spotkania B2B oraz wizyty studyjne. Stąd zaproszenie dla regionalnych przedsiębiorców którzy prowadzą działalności gospodarcze w ramach Obszarów Inteligentnych Specjalizacji dla Wielkopolski oraz dla podregionu konińskiego i są zainteresowani wymianą handlową, poznaniem nowych technologii i produktów oraz nawiązaniem współpracy handlowej z firmami zagranicznymi. Sekcje kodów PKD przyporządkowane tych obszarów znaleźć można na stronie ARR.

Udział w misji gospodarczej jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona – łącznie wziąć udział będzie mogło po dwóch przedstawicieli z sześciu przedsiębiorstw Wschodniej Wielkopolski.

W celu zgłoszenia należy: zarejestrować się pod nr telefonu: 691 724 562 oraz dostarczyć formularz zgłoszeniowy, formularz informacji przedstawionych przy ubieganiu się o pomoc de minimis, oświadczenia o udzielonej pomocy de minimis, wpis do KRS lub CEIDG, oświadczenie dot. RODO do siedziby Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin, w godzinach od 8.00 do 16.00 lub w formie elektronicznej (podpisane skany) na adres: wde@arrkonin.org.pl lub monika.kasznia@arrkonin.org.pl.

Źródło: lm.pl