MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Startują konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta. Rozpoczęto zapisy na uczestnictwo

Startują konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta. Rozpoczęto zapisy na uczestnictwo

Jest najważniejszym dokumentem wpływającym na zarządzanie miastem. Za tydzień (26.08) odbędą się pierwsze z cyklu konsultacji społecznych dotyczących przygotowywanej strategii Olsztyn 2030+.

Przed nami pierwsza ekspercka debata w cyklu spotkań zaplanowanych podczas konsultacji społecznych opracowania projektu „Strategii rozwoju Miasta - Olsztyn 2030+”. Temat spotkania to „Olsztyn inteligentnej transformacji - gospodarka, konkurencyjność, inteligentne specjalizacje, smart city, itp.”

- Jeśli wiążemy swoją przyszłość z tym miastem, powinniśmy uczestniczyć w stworzeniu wizji i strategii dla niego - mówi główny ekspert przygotowywanej strategii Olsztyn 2030+, dr hab. Wojciech Dziemianowicz z Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby wziąć aktywny udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pod adres e-mail: strategia2030@olsztyn.eu nie później niż do 25 sierpnia do godz. 10.00. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie wydarzenia utworzonej na Platformie Konsultacji Społecznych.

Źródło: www.olsztyn24.com